Karrier

Csatlakozz a Pro-MEES csapatához és küldd el önéletrajzodat elérhetőségeink egyikére!

EHS szakembert keresünk

Amennyiben

  • szakirányú végzettségekkel a hátad mögött, nagyvállalati környezetben, élesben gyakoroltad a szakmát és úgy érzed, hogy ez a környezet már nem nyújt számodra további kihívást, inspirációt,
  • zavar, hogy nem látod munkád közvetlen eredményét és nem tudsz befolyással lenni a körülötted lévő folyamatokra
  • tele vagy ötletekkel és energiával, de nem találod azt a közeget, ahol ezt eredményre tudod vinni
  • szeretnél az időbeosztásodban nagyobb önállóságot és rugalmasságot és
    bosszant, hogy munkaidőd jelentős részét a szakmától távol álló egyéb adminisztratív teendők kötik le,
  • kellően bátor vagy ahhoz, hogy belevágj valami újba, úgy csatlakozz hozzánk! Mi már megtettük ezt a lépést!

Kiemelkedő szakmai színvonalon szolgáltatást nyújtó, dinamikusan fejlődő vállalkozásunk továbblépéséhez szükségünk van Rád. Keress meg bennünket és alakítsuk ki közösen azt a konstrukciót, amiben eredményesen együtt tudunk dolgozni!

Feladatok

  • Az ország egész területén található partnereinknél általános és speciális EHS szolgáltatások nyújtása,
  • erősségeidre építve, aktív részvétel egyedi EHS termékeink fejlesztésében, terjesztésében, fenntartásában
  • közreműködés vállalkozásunk hírnevének öregbítésében (konferenciák szervezése, webinar, blog, szakmai előadások, marketing)

Pályakezdő EHS kollégát keresünk

Amennyiben

  • már rendelkezel szakirányú (ideális esetben munka- és tűzvédelmi) végzettséggel, de nem találtad meg azt a közeget ahol kellő tapasztalatot szerezhetnél
  • olyan helyet keresel, ahol külsősként, nagyvállalatoknál, szakmai csapatunk támogatásával gyakorlatot szerezhetsz
  • érzel magadban kellő erőt és kreativitást, hogy a vállalkozásunk tevékenységébe új színt hozz
  • megvan benned a szakmai elhivatottság, kitartás és kalandvágy, úgy jelentkezz csapatunkba!

EHS gyakornokot keresünk!

Munka- és/vagy tűzvédelmi, szakirányú tanulmányokat folytató EHS gyakornokot keresünk!

Amennyiben

  • még szakirányú tanulmányokat folytatsz, és
  • úgy gondolod, az iskolapadnál többre van szükséged, hogy a szakmát elsajátítsd,
  • tapasztalt szakemberek mellett, változatos környezetben szeretnéd eltölteni az első, pályakezdő hónapjaidat, és
  • érzel magadban kellő erőt és kreativitást, hogy a vállalkozásunk tevékenységébe új színt hozz,
  • akkor jelentkezz csapatunkba!

Akár hosszú távú elhelyezkedési lehetőséggel!

Az ön­élet­raj­zo­kat az info@promees.hu cí­m­re vár­juk!

Eseménynaptár

március 2024
hKscpsv
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« febr   ápr »